איך להשיג Pokémon GO באייפון: הורד את המשחק המצליח בסמארטפון הבריטי שלך היום

טֶכנוֹלוֹגִיָה

לעתים קרובות ניתן לשחרר אפליקציות בארה'ב לפני שהן עושות את דרכן לבלייטי, וזה בדיוק מה שמניע פוקימון GO אוהדים משוגעים.למרות שיש דיווחים על כך שהמשחק זמין רשמית באירופה - יש דרך פשוטה להתקין אותו באייפון הבריטי שלך.


זה כרוך ביצירת מזהה Apple מבוסס ארה'ב והורדת המשחק משם.אגב, הטריק הזה עובד גם עם אפליקציות אחרות בארה'ב ויעבוד גם על האייפון וגם על האייפד שלך.


Apple App Store באייפון

(תמונה: VHX)

תיארנו את השיטה בסרטון למעלה. זה כרוך בקבלת חשבון iTunes ייעודי בארה'ב.כל מה שאתה צריך לעשות הוא להירשם עם חשבון חדש ולבחור בארה'ב כמיקום שלך ולא בבריטניה. בהתחלה תצטרך לעשות את זה עם אפליקציה חינמית כדי להימנע מלהזין את אמצעי התשלום בארה'ב.

טעינת וידאוהסרטון אינו זמיןלחץ כדי לשחק הקש כדי לשחק הסרטון יופעל אוטומטית בקרוב8לְבַטֵלשחק עכשיו

(תמונה: Getty)


תצטרך לתת כתובת לחיוב בארה'ב כדי לאמת את חשבונך - אז הגיע הזמן לחפש את בן דודך האבוד ממינסוטה.

לאחר שיצרת בהצלחה את החשבון בארה'ב תהיה לך גישה לכל האפליקציות החינמיות ב-American App Store. אם אתה רוצה לשלם עבור משחק או שירות, תצטרך לקנות שובר iTunes ספציפי לארה'ב באינטרנט - eBay הוא המיקום הטוב ביותר.

ואם אי פעם תרצה לחזור לחנות בבריטניה, אתה תמיד יכול לצאת ולהיכנס שוב עם מזהה Apple הבריטי שלך.

טעינת וידאוהסרטון אינו זמיןלחץ כדי לשחק הקש כדי לשחק הסרטון יופעל אוטומטית בקרוב8לְבַטֵלשחק עכשיו
פוקימון GO
טעינת הסקר

האם אתה משתמש בכל התכונות באייפון שלך?

500+ הצבעות עד כה

כןלֹא[data-redesign-embed]' data-priority='1' data-rec-type='WhatsHot' data-source='https://recommendations.data.tm-awx.com/fallback/mostReadChannel' ספירת נתונים ='3' data-display='list' data-numbered='true'>הנקראים ביותר
אל תחמיצו