זוג מזהירים מפני ריאנאייר באותיות קטנות העלולות לעלות לכם במאות למרות המדיניות ה'חינמית '

Ryanair

ההורוסקופ שלך למחר

לואיס קאוואנה, בן 23 [בתמונה], ושותפו ג'יימס חשבו שהביטול יהיה ללא תשלוםזוג צעיר שאמור היה לנסוע עם Ryanair הקיץ, נותרו מכיסו 216 ליש'ט לאחר שינוי ההזמנה, למרות תיקוני החינם של חברת התעופה & apos; הַבטָחָה.


לואיס קאוואנה (23) ושותפו ג'יימס הזמינו טיסה משדה התעופה של מנצ'סטר לברצלונה לפני שה- FCO התייעץ מכל נסיעה לא חיונית לספרד השבוע.כל מי שמבקר ביעד האירופאי חייב כעת להתבודד במשך שבועיים עם שובו.


במקום זאת, החליטו בני הזוג לבקר במדינה אחרת ולנצל את תיקוני הטיסות החינמיות של חברת התעופה & apos; הבטחה שהוצגה עקב covid-19.

איזה אגרוף מתקיים הערב

על פי תנאי המבצע, ניתן להחליף כל טיסה של Ryanair שהוזמנה בחודשים יולי, אוגוסט או ספטמבר עם דמי שינוי אפס לטיסה אחרת עד סוף 2020.דמי התיקון היו רחוקים מ'חינם '

הזוג נכנס לאתר Ryanair ובחר לשנות את הטיסות לכרטיסים בין ליברפול ומלטה.


אבל כאשר ניסו לשנות את הכרטיסים, הם גילו שזה יעלה 216 ליש'ט נוספים בדמי ניהול - 36 ליש'ט להחלפת מקומות ודמי שינוי של 180 ליש'ט.

יחד עם עלות ההפרש בטיסות של 146.88 ליש'ט, המשמעות היא שהם היו צריכים לזרוק סך של 362.88 ליש'ט כדי להחליף טיסות.

זה למרות שהכרטיסים שלהם במקור לברצלונה עולים 137.08 ליש'ט בלבד.

& apos; מגוחך & apos;

מייקל או 'לירי

המדיניות העדכנית ביותר של Michael O & Lears אומרת שעכשיו אתה יכול לשנות את ההזמנה שלך ללא חיובי מנהל (תמונה: Getty)

בני הזוג כבר שינו את הטיסות היוצאות שלהם לברצלונה, כדי להגיע בזמן אחר ביום.

הם חשבו שהם יוכלו לתקן שוב את הכרטיסים שלהם ללא דמי הטיסה.

אבל הם פספסו שורה ב תנאים של המבצע, שאומר ש & apos; רק שינוי אחד חינם מותר לכל מגזר הזמנות &.

בני הזוג רוצים להזהיר מטיילים אחרים המוצאים את עצמם באותה סירה וצריכים להחליף טיסות יותר מפעם אחת עקב זינוק במקרי נגיף הקורונה בחו'ל.

קבל את ייעוץ הכסף, החדשות והעזרה העדכניים ביותר ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך - הירשם ב- NEWSAM.co.uk/email

הזוג חושב שזה מגוחך שהם צריכים לשלם עלות כל כך גבוהה כדי לשנות שוב כשהממשלה המליצה על נסיעה לא חיונית לספרד.

לואיס, מהאדרספילד, אמר: 'זה מגעיל איך הם יכולים לגבות כל כך הרבה. המחיר עולה כפל טיסה. אני לא יודע מה לעשות, אתה הולך, אתה לא הולך? זול יותר להזמין טיסה חדשה. אני פשוט עצבני. אני כועס שהם לא יכולים לעשות שום דבר בנידון. '

ג'יימס, המתגורר ברוסנדייל, הוסיף: 'אני לא חושב שאתה אמור להיות מסוגל להוציא אותו מהמיק, אבל אם ה- FCO מייעץ לכל נסיעה לא חיונית, תוכל לשנות את זה. אני לא חושב שהייתי רוצה לנסוע לברצלונה. בסופו של יום, אני לא רוצה ללכת למקום שאינו בטוח. אני חושב שאתה אמור להיות מסוגל לבטל ולתבוע. אני לא חושב שאטוס שוב עם Ryanair '.

דוברת Ryanair אמרה: 'בהתאם לתנאים וההגבלות של Ryanair, ניתן להחיל את הוויתור על דמי שינוי טיסה רק פעם אחת בכל תחום ההזמנות.'

ראה גם: