מיילי סיירוס מתמודדת עם יריבות רומנטית של אמנדה ביינס כששחקנית מוטרדת מפלרטטת עם ליאם המסוורת '

חדשות ידוענים

אמנדה-ביינס וליאם המסוורת

הזוג הכי מוזר שאף פעם לא קרה?(תמונה: Splash/Getty)הרומנטיקה ההדדית בין מיילי סיירוס וליאם המסוורת 'פשוט הסתבכה הרבה יותר.


מיילי מתמודדת עם תחרות של גברת אחרת שתיארה את ארוסה כאדם היפה ביותר על פני כדור הארץ - ימים ספורים לאחר השמועות היחסים ביניהם על הסלעים.אבל אולי הזמרת לא תצטרך לכפות אהבה על ליאם מכיוון שהקופידון הרודף הוא בעצם השחקנית המטרידה אמנדה ביינס.


ההתמוטטות הפרועה של בת ה -27 נמשכה אתמול כשכתבה למיליון העוקבים שלה: ליאם המסוורת 'הוא הגבר הכי מהמם על פני כדור הארץ מלבד טנז ווטסון. לידיעתך!

משפחת המלוכה של הנסיך הארי מגהאן מרקל

לא סביר שמיילי תעריך את סוג ההודעה החמורה למרות שהניבה ספקולציות שאולי נפרדה מהארוס ליאם השבוע.זה התלבושת האהובה עליה

הזמרת 'לא ניתן לאלף' הציבה כשהיא מחזיקה צמיד עם שמו הפרטי של החבר לשעבר שלה, ניק ג'ונאס. מוזר.


מיילי וליאם התארסו כבר למעלה משנה לאחר שהציע ב -1 ביוני 2012 אך מאז הם נתקפו שמועות מפוצלות לאחר שמיילי נצפתה ללא טבעת האירוסין שלה והאשמות של בגידה.

בין כל הסיפורים המטורפים האלה, מיילי נצפתה עם האקסית ניק מוקדם יותר השנה למרות שהתפצלה לאחר מערכת יחסים של 18 חודשים בדצמבר 2007.

אבל נראה שלניק עדיין היו רגשות כלפי מיילי, כי כבר באוקטובר בשנה שעברה, כשהודה שהשיר שלו Wedding Bell עוסק באקס הזמר שלו.

מיילי סומנה אתמול כ'מודל לחיקוי רע ', והואשמה בקידום שימוש בסמים במילים חדשות.

הזמרת השנויה במחלוקת הציגה בכורה את המנגינה שלנו We Can't Stop - שהציניקנים בטוויטר מתייחסים להתמכרות - וכוללים דיבורים על אקסטזה, קוקאין ומועדוני חשפנות.

ובכל זאת, בהחלט יש לה זמן טוב יותר מזה של כוכבת דיסנה לשעבר אמנדה.

אמנדה ביינס מופיעה בבית המשפט בניו יורק באשמת סיכון פזיז, התעסקות בראיות והחזקת מריחואנה לאחר שנטלה לכאורה בונג מחלון דירתה.

וזו הפאה המדהימה של מנדי (תמונה: Splash)

12 12 מספר מלאך

אמנדה עברה ניתוחים פלסטיים לשינוי פניה לאחר שלא הייתה מרוצה מירי ספל המשטרה.

היא נעצרה לפני עשרה ימים על כך שזרקה לכאורה בונג מריחואנה מחוץ לחלון בקומה ה -36 בדירתה בניו יורק.

וברור שכאשר הכוכב הפגוע לא מרגיש מחמיא בגלל זריקת השוטרים שלה, החליטה לנקוט פעולה דרסטית ותעבור ניתוח נוסף בעוד שלושה שבועות, אמרה ל- TMZ.